انجمن زمین تخت گرایان فارسی

افشای دروغ هایی که برای هزاران سال است ذهن مردم را منحرف کرده لطفا بدون تعصب وارد شوید

انجمن زمین تخت گرایان فارسی

افشای دروغ هایی که برای هزاران سال است ذهن مردم را منحرف کرده لطفا بدون تعصب وارد شوید

انجمن زمین تخت گرایان فارسی

بسم الله الرحمن الرحیم
به وبسایت انجمن زمین تخت گرایان فارسی خوش آمدید. در این وبلاگ ما قصد داریم تا با کمک شما دوستان و همراهان عزیز حقایق پنهان تاریخ بشریت را کشف و افشا کنیم. حقایقی که فرقه ها و انجمن های برادری فریماسونری سال هاست از ما پنهان میکنند. پشت پرده جهان ما چه میگذرد؟ (لطفا هنگام کپی مطالب منبع هم ذکر کنید! ذکر نکردن منبع از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ انسانی کار درستی نیست متشکرم)
پیج مارو در اینستاگرام دنبال کنید: flatearth_farsi@

باسمه تعالی

درک بسیاری از مفاهیم ریاضی برای همه ممکن نیست. لذا بسیاری از اهل رشته‌های علمی دیگر بدون اینکه صحت وسقم قضایای ریاضی را خود بررسی کنند، آن‌ها را درست فرض کرده و از آن در رشته علمی خود استفاده میکنند. اگر این محاسبات غلط ریاضی را ریشه‌یابی کنیم و هر آنچه که بر مبنای آن‌ها مطرح شده را کنار بگذاریم، بخش عمده‌ای از آنچه که به عنوان کاخ علم مدرن می‌شناسیم، فرو خواهد ریخت. داستان مباحث مطرح شده در چند دهه اخیر درباره گرمایش زمین یکی از این موارد است. محققان هواشناسی از چند دهه گذشته پیش‌بینی کرده بودند که با دو برابر شدن دی‌اکسید کربن در جو زمین درجه حرارت سطح زمین ۱۰ تا ۱۲ درجه سانتیگراد اضافه خواهد شد. با‌گذشت زمان معلوم شد که روند گرمایش زمین مطابق پیش‌بینی ها پیش نمیرود. بالاخره آقای Christopher Monckton در کنفرانس Climate Change Conference در ۸ سپتامبر سال ۲۰۱۶ بی‌اعتباری مبانی ریاضی مدلهایی که برای این پیش‌بینی استفاده شده بود را، در حضور دهها شخصیت مطرح و معروف علمی، ثابت کرد. در آن کنفرانس آقای William Happer نیز جنبه‌های دیگری از ایرادات مدل‌سازی ها را مطرح کرده بود.


اضافه شدن گاز دی‌اکسید کربن تنها عامل برای گرمایش زمین نیست. بلکه فعالیتهای خورشیدی عامل اصلی تغییر حرارت زمین است. محاسبات جدید نشان میدهد که حتی با اغماض از نقش خورشید، دو برابر شدن این گاز در جو زمین، حداکثر به اضافه شدن حرارت به میزان ۲ تا ۳ درجه منجر خواهد شد. بنابراین فرض نقش انسان در فرآیند گرمایش زمین مبنایی ندارد.

ماجرای این اشتباه اخیر این است که برای مدل سازی تغییر درجه حرارت زمین با اضافه شدن گاز CO2، دانشمندان هواشناسی از روش مدل سازی فیدبک در مدارات الکترونیک استفاده کرده بودند. اما این روش محاسبه را درست درک نکرده بودند و همین مطلب باعث شده بود که همه مدل های کامپیوتری گرمایش زمین نتایج غلطی را ارائه دهند.

متأسفانه خبرهای علمی مستقل در رسانه‌های ایرانی به ندرت می‌شود پیدا کرد. اکثر آن‌ها فقط خبرهایی را قابل نقل میدانند که از رسانه‌هایی پخش شود که بوقهای تبلیغاتی استکباری هستند. خبر مذکور مربوط به یک کنفرانس علمی معتبر با حضور مطرح‌ترین شخصیت‌های علمی دنیا بود. بنابراین اخبار آن را نمیشود، حداقل از دید جوامع علمی ایران، بی‌اعتبار فرض کرد و قاعدتاً باید در رسانه‌های ایرانی انعکاس پیدا میکرد. اما شخصاً چنین چیزی را برخورد نکردم. رسانه‌های مطرح غربی از پوشش چنین خبرهایی خودداری میکنند، چون با خط تبلیغاتی غربیها و جنگ روانی آنها همخوانی ندارد.

اتفاق ناگوار دیگری که در ایران درحال افتادن است این است که اخباری که از نظر علمی هیچ اعتباری ندارند و فقط در راستای خط جنگ روانی غربیها در ظاهری علمی مطرح می‌شوند را از زبان مسئولین ایرانی میشنویم. مثلاً ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست، چندی پیش خبری را از قول ناسا نقل کرد با این مضمون که کل کشورهای ساحل خلیج فارس برای چند ده سال دچار خشکسالی خواهند شد. در همین وبلاگ در این باره زیاد بحث کرده‌ام که چنین خبرهایی فقط جنگ روانی است و حتی از همان ریاضیات غلط و مدل های بی‌اعتبار هم نمیشود چنین نتایجی گرفت.

در مقاله دیگری قبلاً درباره یک قضیه غلط ریاضی که حدود ۱۰۰ سال پیش مطرح شده بود، بحث کرده‌ام. این قضیه غلط مبنای مباحث اولیه در نظریه String Theory و محاسبات Casimir forcee و بسیاری از نظریه های دیگر بوده است. آن مقالات اولیه و تمام مقالات بعدی که مقالات قبلی را مبنای خود قرار داده‌اند هیچ اعتبار علمی ندارند. اگر این محاسبات غلط ریاضی را ریشه‌یابی کنیم و هر آنچه که بر مبنای آن‌ها مطرح شده را کنار بگذاریم، تقریباً چیزی از فیزیک نظری باقی نمی‌ماند. بقیه رشته‌های علمی دیگر نیز کم و بیش دچار این مشکل هستند.

در مقاله دیگری تحت عنوان نیمه عمر دانسته‌های علم تجربی در این باره توضیح داده بودم که بعضی مواقع شخصی یک قضیه ریاضی را مطرح میکند که تدریس آن در مدرسه‌ها ۳۰۰۰ سال سابقه دارد، اما آن فرد از آن بی‌اطلاع است و فکر میکند که خودش آنرا کشف کرده است. دیگر افراد اهل آن رشته علمی هم همانند آن فرد بی‌اطلاع هستند و در صدها مقاله علمی دیگر به آن مقاله رجوع میدهند. مواقع دیگری هم هست که یک قضیه غلط مبنا قرار میگیرد و برای بیش از صد سال همه اهل یک رشته محاسبات خود را بر اساس درست بودن آن انجام داده و در مقالات می‌آورند. چنین بیدقتی‌هایی باعث می‌شود که کل دستاورد اهل آن فن در یک قرن بی‌اعتبار شود.

متأسفانه چنین مواردی را در دنیای علم معاصر می‌شود یافت. عجله‌ای که اهل علوم مختلف برای عرضه مطالب جدید دارند باعث می‌شود که فرصت کافی برای راستی‌آزمایی نتایج قبلی نداشته باشند و این اشتباهات را مبنای کار خود قرار دهند. با‌ گذشت زمان هم پیدا کردن اشتباهات مبنایی سخت‌تر میشود.

منبع: http://shakeri.net

نظرات  (۱۳)

لطفا لینک سایتهای کنفرانس ها را ذکر کنید
پاسخ:
سلام
میتونید با سرچ Climate Change Conference Christopher Monckton بهشون دسترسی پیدا کنید
شما باید لینک زیرو برای این مطلب قرار میدادین که یکراست میره به اون صفحه:
http://shakeri.net/2894/%d9%81%d8%b1%d9%85%d9%88%d9%84%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ba%d9%84%d8%b7-%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%b6%db%8c/

چون اگه مطالب اون سایت در آینده بیشتر بشه پیدا کردن این صفحه میسر نحواهدشد

در کل، با اینکه بدون کمترین جزئیاتی و در کمال کلی گوئی این متن نوشته شده، ولی ادعای کاملا صحیحی انجام گرفته
بسیاری از دورغهای بزرگ بر مبنای فرمولهایی ریاضیی بنا شده اند که ربطی به اون موضوعات ندارن فرمول ممکنه درست باشه ولی ارتباطی به اون مبحث نداره و اغلب، خواننده متخصص هم فکر می کنه که قطعا سطح سواد اونه که پایین هست و چیزی نمی فهمه
درست مثل قصه «لباس نوی پادشاه».

داستان فیزیک کوانتوم و همچنین فرمول های نسبیت از نوع پیچیده های این داستانه

و فرمول تغییر دمای زمین و سود بانکی، نوع بسیار ساده این قضیه س
در ایران سود سالیانه بیش از 200% رو برای ملت ایرات در حد 8 تا 24 در صد بیان می کنن
بنده در یادداشتهایی این اشکالاتو به سادگی نشون داده ام.

باید از نویسنده این متن و شما تشکر کرد.
سلام سال نو مبارک.
ممنون از بابت مستند 2017 بسیار بسیار جالب بود خواهش میکنم باز هم از این چیزا بزارین.
1. آیا ایستگاه فضایی بین المللی وجود داره؟
2. تصاویر هابل واقعی هستند؟
3. vy که بزرگ ترین ستاره کشف شده هست واقعی است؟
4. من که به نجوم علاقه بسیار دارم چطور میتونم به مطالعه نجوم بپردازم در حالی که منابع و کتاب ها همه دورغ هستند؟
بسیار متشکرم از وبلاگ فوق العادتون. خسته نباشید.
پاسخ:
سلام سال نو شما هم مبارک
خواهش میکنم
1-بله اما تنها یک سفینه بی سرنشین هست.
2-از جهان قابل مشاهده بله واقعی هستند.
3-ممکنه ستاره ای جدید کشف بشه اما اینکه بزرگترین باشه خیر
4-نجوم آماتوری بیشتر با مشاهدات و رصد آسمان سروکار داره لازم نیست برای لذت بردن از نجوم بطور تخصصی همه چیز رو در نجوم بدونیم(البته برای نقد مطالب نجومی باید بدونیم)
ممنونم

زبل خان تو که میگی ماهواره وجود نداره !!!!!!

پس سفینه بی سرنشین چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1-بله اما تنها یک سفینه بی سرنشین هست.

سلام خسته نباشید عذر میخوام دوباره مزاحم میشم.
1- جناب مدیر بر فرض من و شما باور کردیم که زمین تخته. کل دنیا هم باور کردن. ایا کاری از دستمون بر میاد؟ (بنده نظریه زمین تخت رو کاملا باور دارم)
2- فیلم نحوه چرخش خورشید روی زمینو دیدم. هر 24 ساعت یک بار میچرخه درسته؟برای همین در بهار و تابستان روز ها در شمال و نیمه شمالی طولانی ترند؟ و کشورای جنوبی و نزدیک قطب جنوب تاریک تر و سرد تر؟ یعنی اگه اینجا بهار و تابستون باشه شیلی و استرالیا زمستونه؟
3- خورشید که روزی یک دور میچرخه. ماه چطور؟اگه ماهم اینجوریه چرا پس همیشه خورشید گرفتگی نمیشه و خیلی کم این اتفاق میفته؟یعنی خیلی زیاد به هم نمیرسند؟منظورم اینه سرعت هر کدوم چقدره؟
4- میخواستم بدونم حرکت خورشید تاثیری در تقویم جلالی داره؟یعنی مثلا عید نوروز و اینا بر چه اساس تنظیم میشه؟
تا جایی که میدونیم حتی 2500 سال پیش نوروز رو جشن میگرفتند. اون زمان که خبری از زمین تخت و کروی نبود.

ببخشید که سوالام طولانی بود. هر وقت فرصت کردید جواب بدین من عجله ای ندارم. متشکرم
پاسخ:
سلام خواهش میکنم
1- بله اگر همه مردم آگاه بشند و هرچه بیشتر بر تعداد مردم آگاه افزوده بشه نظم نوین جهانی کم رنگ تر میشه در حقیقت اونها نمیخوان مردم به حقیقت دست پیدا کنند و همیشه مانند برده باشند.
2- خورشید فقط در یک مدار نمیچرخه بلکه در سه مدار میچرخه که یک سال رو ایجاد میکنه. وقتی خورشید در نیمه شمالی باشه نیمه شمالی تابستانه و جنوبی زمستان وقتی در جنوبی باشه برعکس و به همین ترتیب!
3- خورشید و ماه دو مدار مختلف اما یکسان دارند این متن کمکتون میکنه:

خورشید سفر خود را از مدار راس الجدی آغاز می کند. در انقلاب زمستانی سرعت خورشید سریعتر نسبت به زمان های دیگر است و در مدار بزرگتر در حرکت است و به دور زمین میچرخد. در سه ماه آینده، هر روز خورشید کمی مسیر و مدارش کوچکتر و از سرعتش کاسته میشود تا زمانی که در اعتدال بهاری خورشید مسیری مارپیچی از راس الجدی به استوا میگیرد. سپس برای سه ماه آینده، هر روز مدار خورشید کوچکتر و از سرعتش کاسته میشود تا زمان انقلاب تابستانی و زمانی که درحال حرکت در مدار راس السرطان است.

هنگامی که خورشید به کوچکترین مدار خود میرسد سپس مسیری همانند قبل اما بطور برعکس در پی میگیرد و سفر خود را به مدار راس الجدی شروع میکند. برای سه ماه آینده، بار دیگر خورشید شروع به گسترده کردن مدار و افزایش سرعت خود تا زمان اعتدال پائیزی میکند و سپس خورشید به استوا بر میگردد.

در سه ماه آینده خورشید مدارش را گسترده تر و سرعتش را تا زمان انقلاب زمستانی افزایش می دهد که آخرین و بزرگترین مدار و بیشترین سرعت را دارا است و همین چرخه دوباره تکرار و تکرار میشود.

ماه یک مسیر سالانه مشابه برای چرخش به دور زمین دارد اما برخلاف خورشید که سرعتش را مدام برای نگه داشتن نظم 24 ساعته در روز تغییر میدهد،سرعت ماه هرگز تغییری نمی کند بنابراین با توجه به عرض جغرافیایی ماه و رصد ها و مشاهدات تقریبا 24.7-25 ساعت در چرخه گردش است

به همین علت است که در زمان ها و مکان های مختلف و درطول هر ماه میتوانیم ماه را در صبح،ظهر و شب ببینیم.


تقویم بر اساس چرخش خورشید هست.
بله در اون زمان همگی معتقد به زمین تخت بودند.
موفق باشید

طبق مدل شما موقع خورشید گرفتگی خورشید و ماه چقدر از هم فاصله دارند و حرارت خورشید چگونه باعث ذوب ماه نمیشود ؟؟؟؟؟

با تلسکوپ میتوان دهانه های ماه را مشاهده کرد و همچنین سایه های آنها را... چگونه جسمی که خود نور تولید میکند میتواند بر روی سطح خود سایه داشته باشد ؟؟؟؟

اگر ماه گرفتگی به وسیله خود ماه به وجود می آید چگونه میتوان ماه گرفتگی را در مدل شما پیشبینی کرد ؟؟؟

و لطفاً مبنای محاسبه ماه گرفتگی بعدی را طبق مدل خود ارایه فرمایید ؟؟؟ (کاری به اقوام گذشته و نحوه پیشبینی آنها ندارم )

پاسخ:
به قدری فاصله دارند تا ذوب نشند

اگر مقاله جدید ما و قسمت توضیحات ماه رو بخونید در باره این قسمت مفصل توضیح داده شده(مقاله کامل زمین تخت در کانال تلگرام)

با حساب روز،ماه و سال

ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی مانند گذشته پیش بینی میشند! تنها با حساب سال و ماه و روز

به قدری فاصله دارند تا ذوب نشند

شما که به قوانین پرسپکتیو آشنایی کامل دارید چرا فاصله را دقیقاً نمیتوانید مشخص بکنید؟؟؟؟

من تلگرام ندارم لطفاً جواب این سوال را بدهید

با تلسکوپ میتوان دهانه های ماه را مشاهده کرد و همچنین سایه های آنها را... چگونه جسمی که خود نور تولید میکند میتواند بر روی سطح خود سایه داشته باشد ؟؟؟؟پاسخ:
🔴🔴🔴پاسخ به یک پرسش مهم🔴🔴🔴
یکی از دوستان عزیز این پرسش را مطرح کردند: 
اگر ماه نور خود را دارد و این نور بازتابی از خورشید نیست پس چرا چاله های ماه دارای سایه هستند گویا نوری از منبع دیگری به ماه در حال تابیده شدن است!؟
☑️
پاسخ بسیار ساده است! اگر دو منبع نور داشته باشیم!  منبع قوی تر باعث تاثیر گذاری بر منبع کوچکتر نور  شده و توانایی آن منبع را در محو کردن سایه خودش را از بین میبرد!  به عنوان مثال وقتی شما یک چوب کبریت را در یک اتاق روشن شده به وسیله نور چراغ روشن میکنید با اینکه خود کبریت منبع نور است ولی شما سایه چوب کبریت را بر دیوار خواهید دید چون تابش منبع پشت چوب کبریت چندین برابر قوی تر از خود نور شعله چوب کبریت میباشد باعث ایجاد سایه بر روی دیوار میشود و روشنایی شعله کبریت توانایی محو کردن این سایه را بر دیوار از دست می دهد! این دقیقا همان اتفاق است که برای ماه می افتد!  ما اعتقاد داریم خورشید و ماه در یک ارتفاع هستند و در فاصله ای که نور خورشید میتواند بر روی ماه بیوفتد اما ماه نور خود را دارد!!  نور خورشید فقط در حد ایجاد سایه تاثیر دارد و بازتاب نمیشود! 
کجای دانشنامهٔ آمریکانا و در کدام صفحات به گنبد آسمان اشاره شده است ؟؟؟؟؟
بعدش شما هنوز مفهوم انرژی را درک نمیکنید و دو چیز کاملاً بی ربط را به هم ربط میدهید !!!
مثال شما برای کوئل تسلا و خورشید و ماه کاملاً بی ربط است ...ما برای کوئلهای تسلا انرژی فراهم میکنیم ویک سری آزمایش و نمایش اجرا میکنیم و تمام آنها قابل توجیه و آزمایش تا الی الابد میباشند و یکی از کاربردهایی که ما از کارهای تسلا در حال حاضر انجام میدهیم انواع ترانسهای افزاینده و کاهنده میباشد و در این میان فقط ولتاژ و جریان تغییر پیدا میکند و مقداری هم افت توان داریم باز هم میگویم هیچ گونه شعبده و یا چیز عجیب و غریبی در این میان اتفاق نمی افتد و هر کسی میتواند اینها را آزمایش کرده و یا بسازد ...
سوال 1-درمدل شما مغناطیس زمین چگونه پدیدار میشود و چگونه و با کدام علم میتوانید ثابت بکنید که خورشید انرژی لازم را دریافت کرده وچگونه به نور تبدیل میشود ؟؟؟
سوال2-ماه طبق ادعای شما نور تولید میکند !!! چرا این نورهمیشگی نیست و چرا ماه هلال میشود (لطفاً باز تکرار نکنید که ماه خودش هلال میشود!!!) هلال شدن سیاره زهره و عطارد هم قابل مشاهده میباشد....
سوال 3-چه انرژی باعث گردش سیارات , خورشید, ماه و همچنین گنبد آسمان شده و این انرژی از کجا تامین میشود ؟؟؟
سوال 4-چه انرژی باعث درخشش ستارگان میشود ومنبع این انرژی چه چیزی میباشد ؟؟؟؟
(حتی در مثال لامپ هم اگر یک مدار بسته تشکیل نشود مغناطیس که خوب هست میلیونها ولت ولتاژ هم نمیتواند یک لامپ را روشن بکند !!! به همین دلیل میتوان پرندگان را بر روی سیمهای برق دید که هیچ اتفاقی برای آنها روی نمیدهد)
سوال5-علت جزر و مد دریا چه میباشد؟؟؟

طبق ادعای شما
اینکه یک بادکنک پر شده با گاز هلیوم در آسمان بالا میرود و بادکنکی پر از هوا نمیتواند بالا برود و به زمین برخورد میکند بخاطر وجود نیروی فرضی نیوتون نیست بلکه به علت سبک تر بودن و کمتر بودن چگالی گاز هلیوم نسبت به نیتروژن،اکسیژن و عناصر دیگر در هوای اطراف این اتفاق رخ میدهد و بنابراین بادکنک بالا میرود و حال برعکس این موضوع!

یک بادکنک پر شده از دی اکسید کربن سنگین تر و چگال تر نسبت به هوای اطراف است و بنابراین نمیتواند بالا رود. این ها به علت وجود گرانش نیست زیرا گرانش ترجیح نمیدهد که چه کار کند و چه کار نکند. بلکه به این دلیل است که این اجسام و گاز ها از فیزیک طبیعی شناوری و چگالی تبعیت می کنند.

درحقیقت اجسام چگال تر از محیط به سمت پایین سقوط کرده و اجسام با چگالی کمتر نسبت به محیط به بالا میروند.

به این علت است که قطرات از هوا به پایین سقوط میکنند و حباب های هوا در آب به سمت بالا میروند و این به دلیل تراکم نسبی خودشان است و این هیچ ارتباطی با نیروی گرانش و تصورات و تخیلات نیوتون ندارد.

سوال 6-چگونه در یک فضای بسته وعایق جو نزدیکی سطح زمین غلظت بیشتری دارد ولی در ارتفاع از غلظت آن کم میشود؟؟؟
پاسخ:
میتونید به این کلیپ مراجعه کنید که به شما میگه در کجای این کتاب بهش اشاره شده https://www.youtube.com/watch?v=WuJl-iQsqwc و حتی خودش هم نشان میده.
الان این حرف های شما معنی خاصی نداشت و چیزی رو نه نقض و نه ثابت کرد. ما میگیم گنبد آسمان مانند یک تسلا کویل عمل میکنه(نه اینکه گنبد یک تسلا کویل عظیم باشه بلکه مانند یک تسلا کویل عمل میکنه) و خورشید و ماه رو شارژ میکنه.
1- مغناطیس زمین شبیه به یک جریان گردابی هست و توسط گنبد آسمان ایجاد و چرخش اون ایجاد میشه. اینجا نمیشه تصاویر چگونگی حرکتش رو فرستاد در کانال موجوده میتونید ببینید و بخونید.
همانطور که یک لامپ با نزدیک شدن به تسلا روشن میشه خورشید هم میتونه توسط گنبد روشن بشه این کاملا واضحه.
2- ماه نور خودش رو تولید میکنه و این قابل آزمایش و اثبات هست. میشه گفت به نوعی ماه نور رو در خودش میچرخونه به این شکل: http://www.aparat.com/v/LPdW0
بله زهره و سیارات دیگر هلال میشن و این مشکلی به وجود نمیاره.
3-خورشید و ماه سیارات در یک میدان مغناطیسی معلق و در حرکت هستند. هیچ نیروی گرانشی ای بین این اجرام وجود نداره میشه گفت به نوعی این میدان مغناطیسی توسط گنبد آسمان ایجاد شده.
4- آوادرخشش برای چگونگی درخشش ستارگان در نظر گرفته شده:
اگر میخواهید راز جهان را کشف کنید و درک درستی از جهان داشته باشید به انرژی،فرکانس و ارتعاش فکر کنید 
نیکولا تسلا ⚡️🌠 🌠⭐️ستارگان در زمین تخت⭐️🌠
ستارگان در حقیقت چیستند؟ ستارگان بر طبق علم نجوم مدرن گاز های فشرده و داغی با جاذبه فوقالعاده زیادی هستند ولی این ادعا چقدر صحت دارد؟ به اعتراف علم نجوم بشر درواقع هیچ اطلاع دقیقی از ستارگان ندارد. 
اما این سوال پیش می آید که ستارگان در حقیقت چیستند؟ 
ستارگان توسط آوادرخشش میدرخشند و حال آوادرخشش چیست؟ 
آوادرخشش یا سونولومینسنس گسیل درخشهای کوچک از آوار حباب دریک مایع هنگام برانگیخته شدن با صدا است. هنگامی می تواند آوادرخشش رخ دهد که موج صدا با شدت کافی به سوراخی از گاز درون مایعی القا شود و سوراخ به تندی نابود شود.
این دقیقا اتفاقی است که برای ستارگان موجود در گنبد آسمان رخ می دهد چون همانطور که قبلا گفتیم ستارگان درون آب های گنبد آسمان هستند.

این توضیح تصویری در کلیپ رو حتما ببینید:
http://www.aparat.com/v/oRJMn


5- به این مقاله مراجعه کنید: لینک
در قسمت جزر و مد توضیحات رو بخونید.

6- خب این چه مشکلی به وجود میاره؟ از نظر من مشکلی وجود نداره چه فضا بسته باشه چه باز! اتفاقا با مدل زمین کروی و فضای باز و خلا هیچ گازی نمیتونه جو زمین رو تشکیل داده و در خلا مکیده و فرومیپاشه و نیروی تخیلی گرانش هم نمیتونه مانع این اتفاق بشه.
موفق باشید


من یک سوالی از کل دوستان دارم.
دوستانی که میایین میگید در مدل شما فلان چیز چطوریه یا این رو چطور توجیه می کنی و ....
دوستان! شما خودتون زمین کروی رو چطور ثابت کردید برای خودتون؟ مگه غیر از اینه که تو کتابای درسی و تلویزیون و ماهواره هی تو گوشتون خوندن که ناسا فلان کرد و ....؟
بیشتر شما بجز کپی کردن و بازگو کردن مطالبی که کوچکترین تلاشی برای اثباتش نکردید چه کار دیگه ای انجام دادید؟
آیا شما که مدل زمین تخت رو به استناد افسانه ی مسخره ی کشتی روی آب نقض می کنید هیچوقت با یک تلسکوپ یا دوربین سوپرزوم این آزمایش رو کنار ساحل انجام داده اید؟ اگه دادید چرا فیلمش رو نمیزارید تا ما به اشتباهمون پی ببریم؟
شما که سوالات پیچیده ی نجومی مطرح می کنید مگه امکانات و بودجه های کلان علمی در اختیار تخت گرایان قرار داده شده که انتظار دارین درباره همه مسائل پاسخی در آستین داشته باشند؟
اصولا شما چرا فکر می کنید که همه چیز در دنیا باید قابل توضیح باشه؟ از کجا میدونید چیزایی که فکر می کنید براتون حل شدند واقعا توضیح منطقی دارند؟
اگه زمین کروی یا تخت باشه سود و ضررش برای شما چیه که میایید جانبداری متعصبانه می کنید انگار پدربزرگتون کروی بودن زمین رو ثابت کرده؟

ببخشید طولانی شد. پایدار باشید

میتونید به این کلیپ مراجعه کنید که به شما میگه در کجای این کتاب بهش اشاره شده https://www.youtube.com/watch?v=WuJl-iQsqwc
لینک فیلتر هست !!!!!!

(نه اینکه گنبد یک تسلا کویل عظیم باشه بلکه مانند یک تسلا کویل عمل میکنه) و خورشید و ماه رو شارژ میکنه.
این مبحثتون را کاملاً باز بکنید و مقدار بیشتری توضیح بدهید!!!!!!

یک لامپ با نزدیک شدن به تسلا روشن میشه خورشید هم میتونه توسط گنبد روشن بشه این کاملا واضحه.
من تا اوجایی که دیده ام و هزاران بار آزمایش کرده ام تا مدار بسته نباشد هیچگونه لامپی روشن نشده است!!!
خورشید معلق شما چگونه روشن میشود و انرژی گردش آن چگونه تامین میشود؟؟؟؟؟

خیلی جالب هست که یک اسباب بازی مبنای اثبات یک فرضیه قرار میگیرد که حتی باز هم در دنیای واقعی چنین چیزی مشاهده نمیشود!!!!
ماه نور خودش رو تولید میکنه و این قابل آزمایش و اثبات هست. میشه گفت به نوعی ماه نور رو در خودش میچرخونه به این شکل: http://www.aparat.com/v/LPdW0

اشکالات چنین چیزی که شما نشان دادی بسیار میباشد در دنیای واقعی کی و کجا چنین چیزی مشاهده شده است که نور ماه به این صورت کم و زیاد بشود ؟؟؟
خورشید شما بالاتر از ماه در حال گردش میباشد !!! شما یک منبع نوری را نشان بدهید که یک منبع نوری دیگر که بالاتر میباشد بتواند سایه و روشن ایجاد بکندو سبب هلال شدن ماه بشود ؟؟؟؟


بله زهره و سیارات دیگر هلال میشن و این مشکلی به وجود نمیاره.
(دلیل هلال شدن زهره و ...چه میباشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

خورشید و ماه سیارات در یک میدان مغناطیسی معلق و در حرکت هستند. هیچ نیروی گرانشی ای بین این اجرام وجود نداره میشه گفت به نوعی این میدان مغناطیسی توسط گنبد آسمان ایجاد شده.
چرا شما همه چیز را به مغناطیس ربط میدهید مغناطیس فقط بر روی فلزات نیکل، کروم، آهن، گادولینیوم تاثیر میگذارند جنس ماه و خورشید مدل شما چه میباشد که معلق و چرخان شده اند؟؟؟
حتی اگر معلق بودن را بتوان قبول کرد سوال این میباشدکه گردش این اجرام چگونه صورت میپذیرد؟؟؟؟

حرارت خورشیداز کجا می آید؟؟؟ چگونه خورشید این همه حرارت و نور ایجاد میکند ولی ماه و سایر سیارات تحت تاثیر قرار نمیگیرند ؟؟؟

انرژِی گنبد چگونه و از کجا تامین میشود و چگونه مغناطیس زمین ایجاد میشود ؟؟؟؟؟
گنبدی که در نیمکره شمالی بر عکس نیمکره جنوبی گردش میکند ولی اثر هم را خنثی نمیکنند!!!!!

آوادرخشش برای چگونگی درخشش ستارگان در نظر گرفته شده
انرژی آوا درخشش از کجا تامین میشود ؟؟؟؟
و همچنین ما ستارگان زیادی در آسمان مشاهده میکنیم که دارای نور ثابت هستند طبق تئوری شما نور این ستارگان چگونه میباشد ؟؟؟؟

خب این چه مشکلی به وجود میاره؟ از نظر من مشکلی وجود نداره چه فضا بسته باشه چه باز!
سوال من دقیقاً واضح و آشکار میباشد چگونه در یک فضای بسته گازها در سطح پایین جمع میشوند و در ارتفاعات غلظت آن کم میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر میخواهید راز جهان را کشف کنید و درک درستی از جهان داشته باشید به انرژی،فرکانس و ارتعاش فکر کنید
شما که زیاد فکر میکنید تعریف انرژی و فرکانس و ارتعاش را بکنید شاید درک ما از این جهان عوض بشود!!! 


پاسخ:
سلام
بله لینک فیلتره چون یوتیوب هست و تعجبی هم نداره.

منظور ما این هست: http://www.aparat.com/v/a7ux2
شما چنین چیزی رو باید دیده باشید

بله و جالبتر اینکه یک اسباب بازی و آزمایش شکست خورده به نام آونگ فوکو که از یک سقف آویزان هست و تکان میخوره مبنای حرکت زمین برای مدل زمین کروی هست و این یعنی شبه علم.
چه چیز در مدل کرویت در دنیای واقعی مشاهده میشه؟ انحنا؟ پاسخ کروی گرایان: کوچکتر از آن هستیم که بتونیم انحنا رو ببینیم. گرانش؟ در طبیعت وجود نداره و با هیچ آزمایشی نمیتوان گرانش رو اثبات کرد! تصاویر فضایی؟ همگی جعلی هستند و جعلی بودن اونها اثبات شده! حرکت زمین؟ با یک اسباب بازی به نام آونگ فوکو اثبات میشه که هیچ پایه و اساس علمی نداره و بیشتر در شبه علم قرار داره تا علم. 
ما شاهد هلال ماه هستیم در هلال ماه نور ماه به طور منظمی کنترل شده در حرکته! ماه دارای ارتفاع متغیر هست و در یک ارتفاع خاص مدام در حرکت نیست به همین دلیل هست که سوپر مون رخ میده.
دلیل هلال شدن زهره و سیارات دیگر خورشید هست دلیل هلال شدن ماه هم خورشید هست اما ماه نور خودش رو داره چون برخی قسمت هایی از ماه که به سمت نور خورشید قرار ندارند هم در برخی مواقع روشنه.
تقریبا هرچیزی رو میشه با مغناطیس معلق کرد. یک صفحه تخت و دیسکی شکل رو در نظر بگیرید درست مانند این کلیپ که نشان میده چطور دو جسم معلق در میدان مغناطیسی توان حرکت دارند:
http://www.aparat.com/v/1PQ2l

حرارت خورشید چه ربطی به خورشید و ماه داره؟ توضیح بدید و با فرض غلط خودتون از مدل زمین توجیهش کنید(اکثرا با یک فرض غلط به نتیجه غلط می رسند.)
میشه گفت میدان مغناطیسی از چرخش گنبد ایجاد میشه! گنبد یک چرخش داره نه دو چرخش و در مقاله قبلی توضیح دادم که چطور در نیمه جنوبی و شمالی به دو سمت میچرخه که درواقع به یک سمته.
طبق کلیپی که برای شما فرستادم ستارگان داخل آب های گنبد آسمان هستند و میدرخشند اگر کلیپ رو ببینید متوجه خواهید شد! ستارگان نور ثابت شاید به صورت دیگری ایجاد شده باشند و شاید ثابت بودن نور اونها مربوط به دید ما باشه.
خب در حقیقت من هیچ مشکلی اینجا نمیبینم نمیدونم مشکل شما کجاست؟ بیشتر توضیح بدید! خب فرض بگیریم یک ظرف سربسته باشه! شما دارید یک لیوان سر بسته رو با زمین و گنبد آسمان مقایسه میکنید؟ همانطور که آب،روغن و مایعات دیگه با چگالی های مختلف باهم در یک لیوان ترکیب نمیشند و باقی میمونند لایه های مختلف جو با چگالی های مختلفی در زمین تخت میتوانند تشکیل شوند.
خب اما درباره کرویت زمین! آزمایشات ثابت کرده که وقتی گاز در خلا باشه فرومیپاشه و توان شکل گیری نداره! هیچ ازمایشی وجود نداره که ثابت کنه گاز در خلا شکل میگیره! اگر داره، ثابت کنید

این حرف نیکولا تسلا هست دانشمندی که مخالف انیشتین بود! کسی قادر به درک جهان نیست هرچقدر فکر کنیم و بدونیم درواقع تازه متوجه میشیم که چیزی از این دنیا نمیدونیم!
موفق باشید

شما هیچ وقت به سوالات پاسخ نداده اید و نمیدهید و  ادعاهای شما پایه و اساس درستی ندارد سوالات ما کاملاً واضح میباشد و بهتر است که به سوالات پاسخ روشن و درستی بدهید شما برای رد کرویت زمین موشکافانه برخورد میکنید ولی برای اثبات ادعاهای خود کلی گویی میکنید و همیشه چند بام و هوا صحبت میکنید ....

به هیچ سوال من پاسخ روشن و دقیقی نداده اید چون میدانید که ادعاهای شما مردود میباشد و اگر بخواهید دقیق پاسخ بدهید قادر نیستید که طبیعت و کلاً سیستمی را که در آن زندگی میکنیم طبق نظریه تخت بودن توجیه بکنید و همیشه در تمام موارد کم می آورید!!!!

طبق ادعاهای شما که ابتدا 500 سال بود و بعد تبدیل به هزاران سال شده است بشر در گمراهی به سر میبرد !!!!!

زمین تخت گرایان هزاران سال وقت داشته اند که فرضیات خود را اثبات بکنند ولی دست آورد زمین تخت گرایان در طی این سالها چه بوده و چه خدماتی به بشر ارایه نموده اند ؟؟؟؟

از عمر ناسا 60 سالی بیشتر نگذشته آمریکا هم کلاً فکر نکنم 300 -400 سال عمر داشته باشد پس زمین تخت گرایان وقت کافی برای اثبات ادعاهای خود داشته اند و میتوانستند به قطب جنوب بروند و حتی همین الان هم با این مساحت زیاد قطب جنوب و با وجود نداشتن ماهواره قادر هستند به قطب جنوب رفته و به گنبد برسند چرا چنین کاری تا به حال انجام نداده اند؟؟؟؟

شما ادعا میکنید که در تمدنهای قدیمی به وضوح به گنبد اشاره شده دقیقاً نشان بدهید که در کدام کتاب و یا نوشته اشاره شده و جدیدترین و یا قدیمیترین نوشته ها را نشان بدهید؟؟؟؟

همچنین با علم فراوان تمدن قدیم !!!! چرا هیچ حرف و یا کلمه ای در مورد استرالیا و یا آمریکا ذکر نشده و اگر جایی سراغ دارید آنرا ارایه فرمایید؟؟؟؟

همچنین چرا در کتب مقدس!!! حرفی از این سرزمینها و حتی قطبهای شمال و جنوب زده نشده است ؟؟؟؟

در کدام مرکز علمی و یا دانشگاهی مستندات شما تدریس و به بوته آزمایش گذاشته میشود ؟؟؟؟؟

ماه در مدل شما پایین تر از خورشید میباشد نشان بدهید که چگونه ماه که پایینتر از خورشید حرکت میکند از نور خورشید تاثیر میپذیرد؟؟؟

کلیپ اول هم کاملاً مشخص است که مواد فئلورسانس در اثر تابش اشعه فرابنفش ولتاژ زیاد نورانی شده است لطفاً ربط آن را به خورشید نشان بدهید؟؟؟؟

حتی آن گوههای رعد و برقی هم احتیاج به انرژی دارند و با جادو و جنبل کار نمیکنند!!!!

موقعیکه فرضیه شما نتواند ساده ترین چیزها را توضیح بدهد به خودخود از درجه اعتبار ساقط است !!!!! 

فرض کنید سر کلاس درس میدهید من از شما در مورد حرارت خورشید و نحویه آن سوال میکنم لطفاً دقیق پاسخ بدهید؟؟؟؟

میدان مغناطیسی از چرخش گنبد ایجاد میشه!

 گنبد آسمان مانند یک تسلا کویل عمل میکنه!

لطفاً دو مورد بالا را به هم ربط بدهید و بالاخره کدامش درست میباشد ؟؟؟

ستارگان نور ثابت شاید به صورت دیگری ایجاد شده باشند و شاید ثابت بودن نور اونها مربوط به دید ما باشه.

احتمال زیاد مربوط به پرسپکتیو میباشد!!!!!

لطفاً یک ظرف سربسته را نشان بدهید که گازها در پایین آن جمع بشوند و یک طرف ظرف خلا بشود؟؟؟؟

سوال 900-علت غلظت جو در سطح زمین چه میباشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


سوال آخر-تعریف انرژی و فرکانس و ارتعاش را بکنید شاید درک ما از این جهان عوض بشود؟؟؟؟؟؟
 

پاسخ:
اگر حرف شما تمام شد، به شما پیشنهاد میکنم مقاله کامل زمین تخت رو بخونید که همین چند روز پیش در کانال قرار دادم.
اگر مقاله 367 صفحه ای زمین تخت رو خوندید(مو به مو) و قانع نشدید دوباره همین سوالات رو مطرح کنی
 • بی نام و نشان
 • 2 تا سوال: چند تا از این فرمولای غلطو تو وبلاگتون بنویسید و نقدش کنید.
  دوم اینکه تو یکی از کلیپاتون دیدم علت ماه گرفتگی رو رسیدن ماه به خورشید روی مدار نشون داده بودید. بعد تو یکی دیگه از کلیپاتون نشون داده بودید که ماه گرفتگی تو صبح اتفاق افتاده بوده و ماه و خورشید دوتایی تو آسمون بودن . خب این میشه نقض نظریه خودتون
  پاسخ:
  سلام
  برای نقد فرمول های غلط باید اونهارو بصورت ریشه ای بررسی کرد که نیاز به مطالعه و اطلاع ریشه ای و عمیق از فرمول های ریاضی داره.
  چیزی که شما دیدید خورشید گرفتگی بود نه ماه گرفتگی این اشتباه شما در درک درست از کسوف و خسوف بود نه نقض مدل ما چون ما همیشه دو تعریف متفاوت از کسوف و خسوف داریم
  جناب بی نام و نشان

  منظور از این مقاله غلط بودن فرمولهای ریاضی نیست بلکه برداشت غلط ،
  غلط نمایی  و سفسطه بازی  با استفاده از ریاضیات می باشد.

  مثلا" در نظریه نسبیت برای بنده سوال بود که  ضریب انبساط زمان  و انقباض طول  و افزایش جرم با سرعت در فرمولهای نسبیت

   

  (1-v2/c2)^.5  از کجا پیدا می شود.بعد از مطالعه مشاهده کردم که  بدون هیچ معنایی دو ناظر بر روی  دو دستگاه مختصات  جداگانه بر روی محورهای x و y  در

  نظر می گیرند و  پرتو نوری از مبدا به سوی دو ناظر روی محور ها می تابانند و محل  قرارگیری دو ناظر را به هم وصل می کنند و مثلث قائم الزاویه ای تشکیل می شود  با استفاده از رابطه فیثاغورس و سفسطه بازی  ضریب رادیکالی به وجود می اید و از روی ان رابطه جرم و سرعت و همچنین موضوعات انقباض طول و انبساط زمان را استنتاج می کنند و فضایی شبیه لباس نو امپراطور  در فیزیک ایجاد می کنند تا اگر کسی


  خواست باور نکند و یا ایراد گیری کند متهم به مسائل ناروا شود. باید وانمود کنی که این موضوع درست است و ان را فهمیده اید و ژست هم بگیرید.

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی