انجمن زمین تخت گرایان فارسی

افشای دروغ هایی که برای هزاران سال است ذهن مردم را منحرف کرده لطفا بدون تعصب وارد شوید

انجمن زمین تخت گرایان فارسی

افشای دروغ هایی که برای هزاران سال است ذهن مردم را منحرف کرده لطفا بدون تعصب وارد شوید

انجمن زمین تخت گرایان فارسی

بسم الله الرحمن الرحیم
به وبسایت انجمن زمین تخت گرایان فارسی خوش آمدید. در این وبلاگ ما قصد داریم تا با کمک شما دوستان و همراهان عزیز حقایق پنهان تاریخ بشریت را کشف و افشا کنیم. حقایقی که فرقه ها و انجمن های برادری فریماسونری سال هاست از ما پنهان میکنند. پشت پرده جهان ما چه میگذرد؟ (لطفا هنگام کپی مطالب منبع هم ذکر کنید! ذکر نکردن منبع از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ انسانی کار درستی نیست متشکرم)
پیج مارو در اینستاگرام دنبال کنید: flatearth_farsi@

توطئه زمین تخت (قسمت اول)

چهارشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۰۵ ق.ظ
قریب 500 سال است که توده مردم توسط افسانه های کیهانی و نجومی فریب خورده اند. دروغ های شیطانی و غیر قابل باوری که گرگانِ در لباس میش به ما آموخته اند؛ قدرت احساس، شهود و ادراک ما نسبت به جهان پیرامونمان را از ما سلب کرده است. به طوری که قادر به مشاهده و ادراک واقعیات نیستیم. مردم جهان به طور نظام مند توسط حجم عظیمی از کتب و برنامه های شبه علمی، رسانه ها، مدارس، دانشگاه ها و تبلیغات دولتی؛ شست و شوی مغزی شده اند و در طول قرن ها، از یک دروغ بزرگ، باوری غیر قابل انکار در ذهن بشر ایجاد گردیده است
"برای کودکان، در سنینی که هنوز قادر به ادراک درستی و صحت مسائل نیستند، کتب جغرافیا تدریس می کنند. به آنها از مدور بودن زمین و گردش آن به دور خورشید می گویند و این روند را هرساله تکرار می نمایند تا زمانی که کودک به بلوغ برسد. در این برهه زمانی، او دیگر اینگونه مطالب و داستان ها را به طور کامل جذب و هضم نموده است و دیگر اهمیتی نمی دهد که آیا این مطالب درست هستند یا خیر، و از آنجا که گفتار و نوشتاری را در موضع مقابل نمی بیند، فرض می کند آنچه آموخته است همگی درست بوده و بایستی به عنوان یک واقعیت پذیرفته شود. بنابراین، او به طور ضمنی موافقت خود را با چنین نظریاتی اعلام کرده است، نظریاتی که اگر در سن تمیز بیان می شدند، قطعا توسط وی مورد تردید قرار می گرفتند. عواقب تدریس نادرست، خواه در دین یا علم، فجیع تر از آنچه به نظر می رسد می باشد. به خصوص در عصر تجملاتی امروز که در آن به سر می بریم. از جمله مهمترین و در عین حال فجیع ترین عواقب آن، ضعیف شدن عقل و خشک شدن ضمیر آدمی، آگاهی و بصیرت را می توان بیان نمود."
(David Wardlaw Scott; Terra Firma: The Earth Not a Planet, 26)
به ادامه مطلب مراجعه کنید.....

5 قرن است که توطئه و دسیسه ای زیرکانه توسط خورشید پرستان تبلیغ می گردد، به طوری که کیهان شناسیِ ملحدانه، توسط اکثریت مردم جهان پذیرفته و به یک باور تبدیل شده است. به ما آموخته اند که زمین همچون توپ بزرگِ متحرکی، با سرعت 1000 مایل در ساعت در فضا می چرخد و با زاویه ای 23.5 درجه ای، در محور عمودی خود به صورت گهواره ای تغییر حالت می دهد، در حالی که با سرعت خیره کننده 67000 مایل در ساعت به دور خورشید می گردد و با یک هماهنگی تعاملی در منظومه شمسی، حول کهکشان راه شیری با سرعتی بالغ بر 500000 مایل بر ساعت در حال دوران است و در جهانِ در حال گسترش؛ ناشی از انفجار بزرگ (Big Bang)، با سرعت باور نکردنیِ 670000000 مایل بر ساعت در حال غلتیدن است. اما بر خلاف آنچه گفته شد، احساس و تجربه ما اینگونه نیست. به عبارت دیگر، با توجه به احساس و تجربه، زمین ثابت می باشد. آنها به ما نیروی مرموزی به نام گرانش را آموخته اند. نیرویی که وظیفه آن نگهداری و استوار نمودن هرچیزی بر روی این توپ در حال چرخش می باشد. نیرویی که به اندازه ای قوی است که انسان ها، اقیانوس ها و جو حاکم بر بالای سطح زمین را نگه می دارد اما در عین حال آنقدر ضعیف است که یک بالن هلیوم بر آن غلبه کرده و مقابل کل جرم زمین می ایستد.

"درحالی که نشسته ایم و یک فنجان چای یا قهوه می نوشیم، ظاهرا زمین با سرعتی بالغ بر 1039 مایل بر ساعت در حال چرخش است و با سرعت 66500 مایل بر ساعت در حال گردش به دور خورشید می باشد. از سوی دیگر با سرعت 500000 مایل بر ساعت به مرکزیت کهکشان راه شیری دوران میکند و خداوند می داند که همگی با چه سرعتی در جهانِ حاصل از انفجار بزرگ و در حال گسترش پیش میروند. اما با توجه به تمامی این چرخش ها و حرکت ها، ذره ای سطح چای یا قهوه ما موج دار نمی شود در حالی که با وارد کردن ضربه ای بر روی میز شاهد موج دار شدن چای یا قهوه خواهید بود." (فیزیک دان Neville T. Jones)

"به یاد می آورم زمان کودکی ام را که معلم به من می آموخت، زمین به شکل توپ است و با سرعت بسیار زیادی در حال گردش به دور خورشید می باشد. در این بین، من به معلم در رابطه با ترس و هراس خود نسبت به تلاطم آب اقیانوس ها و عدم تعادل آنها که می تواند ناشی از حرکت کره زمین باشد، مطالبی را عنوان نمودم. معلم نیز به من گفت که به سبب وجود قانون بزرگ نیوتن مبنی بر نیروی گرانش، آب اقیانوس ها و به طور کلی همه چیز به صورت ثابت و استوار در جایگاه مناسب خود قرار دارند. در آن هنگام، چهره من به طور حتم نشان دهنده عدم باور و پذیرش مطلب گفته شده از سوی معلم بود، لذا معلم فورا گفت: می توانم برایت اثبات کنم. فردی را در نظر بگیر که بر روی سرش یک سطل پر از آب قرار دارد و او در حال چرخاندن سطل به دور خود می باشد، در این حالت آبی از سطل بیرون نمی ریزد، بنابراین همین حالت را می توانیم برای زمین متصور شویم و می بینیم که علیرغم گردش سریع زمین به دور خورشید، یک قطره آب هم از اقیانوس ها جدا نمی شود. از آنجا که این مثال، آشکارا برای حل و فصل موضوعِ مطرح شده در نظر گرفته شده بود، من مجددا به معلم گفتم: آنچه که شما تحت عنوان چرخش سطل آب به دور سر یک فرد مطرح کردید و آن را مثالی برای گردش زمین به دور خورشید در نظر گرفتید، به هیچ وجه نمی تواند مورد تائید باشد، چرا که شرایط برای آب در دو مورد یکسان نیست. به عبارت دیگر، سطل یک ظرف تو خالی است که آب را درون خود نگه می دارد، اما زمین، مطابق با آنچه تدریس نمودید یک توپ با انحنای مستمر بر روی سطح خود می باشد که بنابر قوانین طبیعت، نمی تواند آبی را بر روی خود حفظ کند."
 (David Wardlaw Scott; Terra Firma: The Earth Not a Planet, 1_2)
آموخته ایم که زمینِ کروی، با سرعتی ثابت می چرخد و اتمسفر یا جو موجود را در امتداد حرکت خود می کشد. لذا بر این اساس ما کوچکترین حرکت، اختلال، مقاومت هوا و جریان بادی را احساس نمی کنیم. آنها دلیل این رخداد را این گونه توضیح می دهند که نیروی گرانش همچون نوار چسبی جادویی، اتمسفر یا جو موجود را در امتداد حرکت زمین کشیده و نگاه می دارد و گویا ثابت بودن جایگاه ستارگان و عدم وجود کوچکترین تغییری در فواصل نسبی آنها به علت فاصله صدها میلیون مایلی آنها است!؟ آموخته ایم مسیر آشکار دوران خورشید، سیارات و ستارگان (برخلاف ماه!) به دور زمین، همگی خطای بصری است و در حقیقت زمین زیر پای ما در حال حرکت و چشمان ما در حال فریب دادن است. با این حال استثنائی شامل حال ماه شده است و همانطور که رویت میشود به دور زمین در حال گردش است. از آنجاییکه تنها قادر به مشاهده یک طرف ماه هستیم ظاهرا چرخش غرب به شرق ماه با سرعت 10.3 مایل بر ساعت به همراه سرعت دوران 2288 مایل بر ساعت آن به دور زمین بطور کاملا دقیق و حساب شده ضروریات خنثی سازی چرخش شرق به غرب 1000 مایل بر ساعت زمین و سرعت 67000 مایل بر ساعت دوران آن حول خورشید را فراهم میکند و اینگونه توهمِ قسمت همیشه تاریک ماه خلق شده است.

برخلاف دیده شدن خورشید و ماه در دو اندازه تقریبا یکسان، بطور نسبی کوچک و در حال گردش به دور زمینِ بی حرکت، به ما آموخته اند که این نیز یک خطای بصری است و در حقیقت قطر آنها هزاران مایل با یکدیگر اختلاف دارند. بطوریکه خورشید قطری معادل 865374 مایل، 109 برابر بزرگتر از زمین و برخلاف تجربیات، آزمایشات، درک و فهم معمول، ما به دور آن در حال گردش هستیم! میگویند قطر ماه 2159 مایل، یک چهارم اندازه زمین است و بطور حیرت انگیزی فاصله 238000 مایلی ماه و 93000000 مایلی خورشید از زمین به طور کاملا دقیق و حساب شده به همراه قطرهای مذکور، موجب میشود ناظر ایستاده بر زمین این دو را اشتباها به یک اندازه تصور کند! اینطور نیست!؟

"یک کره، جاییکه مردم در طرف دیگر آن وارونه هستند، جاییکه باران، برف و تگرگ از پایین به بالا میریزند، جاییکه درختان و گیاهان واژگون رشد میکنند، زمانیکه آسمان پایین تر از زمین است؟ بدین ترتیب باغ های معلق بابل در مقایسه با سرزمین ها، دریاها، شهرها و کوههایی که به اعتقاد فیلسوفان بت پرست از سطح زمین آویزان شده اند، به هیچ تبدیل میشوند!" (Lacantius; On the False Wisdom of the Philosophers)
"اعتراف میکنم، نمیتوانم تصور کنم چگونه انسانی در حالت هشیاری بر این باور است که خورشید ثابت و بی حرکت است در حالیکه با چشمان خود گردش آن را در آسمان نظاره میکند و چگونه معتقد است زمینی که بر آن ایستاده با سرعتی باور نکردنی به دور خورشید میچرخد درحالیکه کوچکترین حرکتی احساس نمیکند."
 (David Wardlaw Scott; Terra Firma: The Earth Not a Planet, 66)


آموخته ایم آن نقاط کوچک، نورانی و زینت آسمان شب، که سیارات و ستارگان سرگردان میپنداریم، اجرامی کروی با فواصل میلیون مایلی بوده که برخی همچون زمین قابل سکونت اند، تصاویر مریخ نامی را نیز برایمان منتشر کرده اند.
 آموخته ایم آن نقاط کوچک، نورانی و زینت آسمان شب، هرکدام خورشیدی در منظومه شمسیِ منحصر به فرد دیگری است که تریلیون ها مایل دورتر با قمر و شبه زمین دیگری که مستعد حیات فرا زمینیان است، همراه میباشند. آموخته ایم ماه صاحب نور نیست و صرفا بازتابنده نور خورشید است که برخی از خدمتگزاران فراماسون ناسا بر آن قدم گذاشته اند و برخی دیگر کاوشگرانی به مریخ ارسال کرده اند، مادامی که ایستگاه فضایی و ماهواره هایشان بطور پیوسته و معلق در حال گردش به دور زمین هستند و تلسکوپ هابل به عکسبرداری از سیارات دوردست، کهکشان ها، کمپلکس های ابرخوشه ای، سیاه چاله ها، کرم چاله ها و سایر پدیده های خیالی کیهانی میپردازد.
آموخته ایم نیاکان و اجدادان خود را جاهلان معتقد به زمینِ مسطح، غیر متحرک، ثابت و مرکز جهان بدانیم. خوشبختانه به لطف علم نوین و پیشوایان فراماسون آنها چون کوپرنیک، نیوتن، گالیله، کالینز، آلدرین و آرمسترانگ، اکنون میدانیم زمین یک غول متحرک آبی_خاکیِ کروی بوده که در فضای بیکران سرگردان است.
"آموزش های اختر شناسیِ مدرن، قاطعانه دنیای پیرامون ما را کره ای معلق در فضا میداند، کره ای که با سرعتی خارق العاده در حال دوران، گردش و سیر در فضای بیکران است. خورشیدی را با حجم یک و نیم میلیون برابر زمین در فاصله ای هزار میلیون مایلی متصور است. ماه را با اندازه ای برابر یک چهارم اندازه زمین در حالیکه تنها بازتابنده ای مطلق از پرتوهای خورشید است، نه یک تابنده مستقل، مسبب جزر و مد میداند. گفته میشود؛ ستارگان خود خورشید و زمینی دیگر اند، برخی مانند خورشید خودمان و برخی فراتر و صاحب حیات، در حالی که با تعدادی بیشمار در فضایی نامحدود سرگردانند و تمام این اجرام پراکنده تحت تاثیر نیروی جاذبه بصورت شبکه ای منظم در آمیخته اند، نیرویی پایه و بنیادین که بافت جهان را تشکیل میدهد، نیرویی حاصل از تخیلات و توهمات ذهن ملحدان علوم نظری در قالب علم نوین اختر شناسی، علمی مقتدر در صدور مجوز وهم، خیال و برساختن افسونی پیچیده از جعل و فریب، تا زمانیکه هر تفکر بی اساسی تبدیل به حقیقتی مطلق شود، بطوریکه قادر است هر نادانی را متحیر و انگشت به دهان گرداند."
(Thomas Winship; Zetetic Cosmogeny, (iii))

آموخته ایم، کتب علمی هم چون اصول ریاضیات نیوتن، مروّج افسانه خورشید_مرکز بودن جهان و کرویت زمین، برپایه علم و حقیقت میباشند، در حالیکه کتب الهی، تصدیق کننده زمین_مرکز بودن جهان و مسطح بودن زمین، جز افسانه پیشینیان نیستند.
 آموخته ایم، جهان بدور از طراحیِ هوشمندانه و هدفمند توسط انفجاری کیهانی از هیچ بوجود آمده است. میلیون ها میلیون سال پس از تکاملی تصادفی و انفجار بزرگ، خورشید ها، ماه ها و سیارات بوجود آمدند، آب پدیدار شد، عناصر بی جان و روح به تک سلولی های هشیار مبدل گشتند، جهش کردند، تکثیر یافتند و ارگانیسم های بزرگتر و متفاوت تری را بوجود آوردند و در ادامه این روند متنوع تر و پیچیده تر و پیچیده تر شدند و سرانجام دوزیستان به سمت خشکی خزیدند، آبشش به شش تغییر یافت و تنفس هوا آغاز شد، پستان داران پدید آمدند، دوپایان بر زمین قدم نهادند و در رخداد آخر دو رگه های میمون و انسان متولد شدند و ادامه آن تاریخ بشر است!


"شاهکار های خیالی را در فضایی گردآور، در رابطه با آن ها بخصوص برای جوانان بنویس، ماجراجویی های خارق العاده قالیچه پرنده را به آن اضافه کن، سرانجام هر مطلب دیوانه کننده و غیر ممکنِ موجود در کتب تخیلی را ضمیمه آن گردان، اکنون به جرات خواهم گفت چنین مطالب غیر ممکن تنها در موهوماتِ به اصطلاح علمیِ زمین کرویِ معلق و سرگردان در فضای بیکران ثبت شده است، زمینی در حال چرخش و سیر با سرعتی باور نکردنی و محل سکونت جاندارانی که از آن آویزان هستند. تمام کلاهبرداری های رخ داده در تاریخ بشری را بنویس، هر دروغ، جعل و فریبی را که خوانده ای یا شنیده ای، شامل هر اتفاق ریز و درشتی که در هر وسعتی به وقوع پیوسته است، همگی را در لیستی قرار بده، با این حال با مشاهده حیله ای چنین زشت اما مبتکرانه ای که در قالب علم بر هر ذهن ناتوانی تزریق شده است، شگفت زده خواهی شد. حیله ای که توسط مفسران علم اختر شناسی بعنوان حقیقتی مسلم و غیر قابل انکار ثبت شده است."
 (Thomas Winship; Zetetic Cosmogeny (66))
آموخته ایم، اوج حماقت و جهالت بشریت زمانی بوده است که نیاکانمان زمین را مسطح میدانستند و هم اکنون نیز شخصی را که به زمین بی حرکت، ثابت و مرکز جهان معتقد باشد، فردی متحجر، نادان و احمق خطاب خواهیم کرد. امروزه عبارت "اعتقاد به زمین مسطح" معادل واژه "حماقت" میباشد و براستی با الفاظی کلیشه ای در توهین به خرد و بینش افراد مواجه هستیم. بطوریکه اکثریت در مواجهه با کتابی با عنوان "توطئه زمین مسطح" گویی بصورتی غریزی به تمسخر و انکار تمام احتمالات روی میاورند.
"زمانی مردم خواهند پذیرفت که عقیده ای جهانی و راسخ مبنی بر چرخش روزانه زمین به دور محور خود و گردش سالانه آن به دور خورشید تنها نیرنگ و حیله ای غیر علمی بوده است، در آن هنگام چه عکس العملی خواهید داشت؟ میدانیم امروزه چرخش و گردش زمین نه یک نظریه، بلکه فرضیه ای نیمه خیالی می باشد، اما در کمال تعجب بعنوان حقیقت و واقعیتی بلامنازع در کتب، رسانه ها و مراکز دولتی تبلیغ میشود. کوپرنیک گرایی مفهومی است که در مخفیگاهی مستحکم توسط بِتُنی از علم دروغین حراست میشود، بطوریکه باز بینی و باز اندیشی در آن غیر ممکن تلقی میگردد، مفهومی که در ذهن بشر بعنوان قلعه ای نفوذ ناپذیر از دانش مدرن بشری ثبت شده است و در تمام نقاط دنیا، اکثریت بر این باورند که پایه و اساسی علمی دارد و به دور از اهداف سکولاریسم می باشد." 
(Marshall Hall; Exposing the Copernican Deception)
"99 درصد افراد به سوالات مرتبط با چگونگی محیط زندگی بشریت جواب مشابهی خواهند داد و آن جواب های مشابه تحت تاثیر باوری غلط است؛ "زمین کره ای است که به دور خورشید میچرخد." 99 درصد این افراد بر اساس افکار، عقاید و باور ها عامه پسند پاسخ خواهند داد، آنها چطور و چگونه این مطلب را میدانند و چگونه باور خود را بر آن اساس شکل میدهند؟ متاسفانه اکثر آنها در مواجهه با این سوال با لبخندی تلخ و احساسی ترحم آمیز و با تصوری از ذهن خرافاتی شما خواهند گفت: "همیشه همینطور بوده است"، "در مدرسه آموخته ایم"، "دانشمندان گفته اند"، "اوه، ببین چگونه اخترشناسان زمان دقیق کسوف و خسوف را پیش بینی میکنند" و همگی بدون شک در مقابل توطئه تئوری باطل کرویت شوک زده، خشمگین و حتی افسار گسیخته میشوند و با جملاتی چون "در آن شکی نیست!" به پاسخ گویی خاتمه میدهند. اگر این افراد اندکی توجه خود را معطوف کنند و تعصب را کنار بگذارند و تنها گوش شنوا داشته باشند درخواهند یافت که فلسفه کرویت زمین فلسفه ای باطل است.
 B. Chas. Brough; the Zetetic, Volume 1, Number 1, July 1872

ادامه دارد......

نظرات  (۳۴)

سلام . طبق کرویت ، آب اقیانوس ها روی زمینه . میخواستم بدونم تو تخت بودن هم همینجوره یا اول آب بوده بعد خشکی ها روی آب بوجود اومدن ؟؟؟

پاسخ:
سلام
بله مشخصه که آب بر روی زمینه.
ابتدا آب بوده سپس خشکی
بسیار عااالی 
ممنون از روشنگری و افشاگریهای شجاعانه و مسئولانتون
پاسخ:
سلام متشکرم
موفق باشید
همیشه از بچگی برام سوال بود چطور همه چیز ثابت و آرومه وقتی میگن زمین با این سرعت سرسام اور در چرخشه
الان جواب خیلی سوالامو گرفتم
پاسخ:
جالبه بدونید هرگز در هیچ دوره تاریخی ای حرکت زمین توسط کسی به اثبات نرسیده و تمامی آزمایشات در این زمینه یا با شکست مواجه شدند یا ثابت کردند که زمین حرکتی نداره

خیلی ممنون از مقاله ی زیباتون که روشنگری میکنه.خدا یاورتون
پاسخ:
سلام متشکرم
موفق باشید
درود به جسارت و عزم  و اراده پولادینتان... پیروز و استوار باشید
پاسخ:
سلام ممنونم
موفق باشید
 • ولی الله امیدی
 • درود، دوست گرامی شما مقیاس زمین رو چقدر در نظر گرقته اید؟ اندازه زمین فوتبال؟ اگر مقیاستان این اندازه است بله هیچ آب اقیانوسی در این ابعاد پایدار نمی ماند و فرو میریزه. در مورد جاذبه هم به همین منوال شمال یک وزنه ای را با طناب به یک بالن متصل کن به سمت بالا حرکت کنید این وزنه در فاصله 100 متری پاره میشود چرا؟ وزن که ثابت هست در نظر شما... پس چه نیرویی باعث سقوط ورنه میگردد؟ غیر از جاذبه؟
  *و نکته بعدی شما میفرمایید که جنس ماه از آلومنیوم هست؟!!!زمین از خاک و ماه از آلومنیوم؟ عزیز دل الان قرن 16 میلادی به سر میبریم؟یعنی در نظریه شما یک سری سیارات گردان با جنس فلزی هستند؟اصلا در نظریه شما چرا باید سیارات وجود داشته باشند؟کارایی خاصی ندارند.*گنبد آسمان گردارد زمین زیر اقیانوسی از آب چطور و چرا سوراخ نمیشه؟ اصلا چرا باید در زیر اقیانوس باشد چگونه به این نتیجه رسیدید شما؟اگر هم در زیر اقیانوس باشد چرا فشار این اقیانوس گنبد رو له نمیکند؟ (فشار اجسام بر یکدیگر رو که قبول دارید).ببینید کل نظریاتتون زیر سوال هست و این ویدئوهایی هم که در آپارات گذاشتید بیشتر یک شکل شماتیک از یک گنبد هست. و در کل شما این کسانیکه در این کلیپها همچنین ادعاهایی رو دارند میشناسید که چه اشخاصی هستند؟ یا فقط دارند برای معروفیت دانشمندان را مسخره میکنند.
  با تشکر
  موفق باشید
  پاسخ:
  سلام
  خیر
  یک آزمایش علمی و قابل تکرار ارائه بدید که نشان بده آب باتوجه به شکل سطح زیرین خودش به همون شکل در میاد مثلا آب بر روی یک سطح خمیده بصورت خمیده میشه. نیروی وزن وزنه باعث سقوط هست نه نیروی گرانشی(در پست های قبل توضیح دادیم)
  وزن در صورتی ثابت هست که جسم ثابت باشه. خیر ما نگفتیم جنس ماه از آلومینیوم هست بلکه گفتیم ماه شباهت بسیاری به آلومینیوم داره. زمین از خاک و سنگ و خورشید از گاز و آتش؟ زمین از خاک و سنگ و مشتری و زحل از گرد و غبار و گاز های فشرده شده؟ چرا بین سیارات و ستارگان در مدل خودتون فرق میذارید؟(این حرف هارو با توجه به منطق شما گفتم که گفتید:"زمین از خاک و ماه از آلومنیوم؟ عزیز دل الان قرن 16 میلادی به سر میبریم؟یعنی در نظریه شما یک سری سیارات گردان با جنس فلزی هستند؟"
  در مدل کروی چرا سیارات وجود دارند؟ کارایی خاصی ندارند چرا که بشر نمیتونه پا فراتر از زمین بگذاره و به این سیارات سفر کنه حتی قادر به رسیدن به نزدیکترین ستاره نیست. با توجه به موقعیت سیارات در صورت های فلکی کسانی که در این موارد تخصص یا مهارت دارند میتونند خیلی چیز ها به عنوان مثال بارش شهاب هارو پیش بینی کنند.
  زمین زیر اقیانوس نیست بلکه درون گنبد آسمان آب هست و این رو میشه از آوادرخشش ستارگان فهمید(همچنین در قرآن هم بهش اشاره شده). درسته فشار وجود داره اما گنبد یک لایه نازک نیست که به راحتی ازبین بره درضمن مقدار آب هم به قدری نیست که فشاری تا اون حد ایجاد کنه.
  کسی قصد مسخره کردن دانشمندان رو نداره اما گویا دانشمندان قصد مسخره کردن مارو دارند 
  موفق باشید

  خیلی ممنون از سایتتون-با نظرات شما موافقم چون بیشتر به حقیقت شبیه اند. حقیقت توی قلبهامونه,چشمهامونه,گوشهامونه!اطرافیانم فکر میکنن من از بچگی جوگیرم و دنبال موضوعات مهیجم,ولی تنها کاری که من میکنم اینه که درمورد هرچیزی فکر میکنم,و به ندای قلبم گوش میدم!هرچی که توی عمرم یاد گرفتم مثل پازل کنار هم قرار میدم میبینم جوابها همیشه جلوی چشممون بودن.خوشحالم که میبینم هستن کسایی که پی حقیقتن
  پاسخ:
  سلام متشکرم
  شما بهترین کار رو میکنید.
  همه مردم باید چنین کاری کنند تا به حقیقت پی ببرند
  موفق باشید
 • درود بر خمینی (ره)
 • امام بزرگ انقلاب که مفسر قرآن هستند فرمودند طبق آیات قرآن کرویت زمین و چرخش آن اثبات می شود.
  حالا شما نادونای کسخل معلوم نیست دیپلم ریاضی و تجربی هم ندارید اومدید دارید چرند تحویل ملت میدید
  شماها مسیحی هستید و مسیحیای متحجر که کتابشون رو خودشون تحریف کرده اند و فقط میخواهند دینشان را به همه نشان دهند دست به چنین کارهایی میزنند.
  من نمیدونم چرا پیوندها این چرت و پرت ها رو فیلتر نمیکنه بعد میاد سایت پزشکی رو فیلتر میکنه :|
  پاسخ:
  سلام
  نیاز به توهین نیست
  کجای قرآن کرویت زمین رو توصیف کرده؟ من میتونم ثابت کنم که چنین نیست
  اگر مایل بودید در این مورد مطالعه کنید به دو لینک زیر مراجعه کنید(از صفحات همین وب هست)  قرآن یک زمین تخت،بی حرکت و مرکزی رو توصیف میکنه و این حقیقت جهان هست
  موفق باشید
  با سلام منم زیاد تو فاز این چیزا نبودم و فکر میکردم هرچی علم میگه درسته ولی وقتی از این نظریه شنیدم یکم بخودم اومدم تو قران و احادیث نگاه کردم ک این قضیه تایید میشه مثلا ب کتاب توحید مفضل نگاه کنید ک امام صادق علیه السلام میفرماید زمین ثابت شده و خورشید ب دور ان میگردد و خیلی مسایل دیگه ک بهمون دروغ گفتن و غالب کردن ولی ماهرانه
  پاسخ:
  سلام
  بله درسته
  موفق باشید
  آقا یا خانمی که حتی اسم و هویت هم نداری و به خودت اجازه توهین و اظهار نظر میدی 
  چی رو ثابت کردی با این نوع شرم آوره حرف زدنت؟؟؟
  اصلا شماها اینجا چیکار دارین و برای چی مطالبی رو که ازش سر در نمیارین مطالعه مبکنین
  !!!!!!
  سلام

  من این چند هفته خیلی درگیر زمین تخت بودم و تقریبا به این نتبجه رسیدم که زمین تخت نیست. ولی این هایی که علم هم میگه ثابت نمیشه. مثلا اینکه اندازه خورشید چقدره یا ماه چقدره یا اینکه زمین دور خورشید میچرخه یا فضا پیما فرستادن فضا. چون عقل اصلا اینو قبول نمیکنه. ولی خوب اینم هست که تا حالا قانع نشدم زمین تخت باشه. چون فیلم هایی رو دیدم که از هواپیما خورشید از زیر ابر نور میداده که توی زمین تخت این امکان نداره درسته؟
  پاسخ:
  سلام بر شما
  خورشید نور خورشید به علت شکسته شدن توسط جو و دور شدن خورشید از شما به این شکل تابیده میشه.
  مستنداتی در این مورد ساخته شده که به خوبی همه چیز رو توضیح داده در صورتی که پیدا کردم ترجمه میکنم و در کانال قرار میدم.
  به این لینک مراجعه کنید(لینک یک تصویر هست)

  http://s9.picofile.com/file/8298452018/photo_2017_06_13_16_10_36.jpg

  این تصویر نشان میده که چطور با دور شدن منبع نور، نور میتونه با توجه به خاصیت جو به زیر اجسام یا ابر ها تابیده بشه.
  سلام
  حرکت هواپیما، کشتی یا خودرو به دور زمین رو چطور اثبات میکنید؟
  پاسخ:
  سلام
  به لینک زیر مراجعه کنید

  سلام عکسی که داده بودید رو دیدم ولی متوجه نشدم

  لطفا این فیلم رو ببینید
  https://www.youtube.com/watch?v=eN8yhUzqLCA

  من جواب منطقی برای این تا حالا پیدا نکردم به جز اینکه زمین گرد باشه
  پاسخ:
  سلام

  شما هم این فیلم رو لطفا ببینید

  https://www.youtube.com/watch?v=xPksF_JFNEI


  در قسمت اول کلیپی که شما قرار دادید یک خطای دید باعث شد تصویر بردار تصور کنه هواپیما از داخل خورشید رد میشه در قسمت بعدی هم خورشید رو زیر ابر ها تصور میکرد که از هردو مورد داشت نتیجه میگرفت زمین تخت و خورشید به زمین بسیار بسیار نزدیکه که به کل اون ویدیو اشتباه و تفکرات اون شخص غلطه.

  سلام خدمت مدیر محترم و عزیزه سایت
  چند وقت پیش ناسا در اقدامی عجیب نقاشی زمین تخت رو بعنوان نقاشی برتر انتخاب کرد و نوشت که دنیای خود را رنگ آمیزی کنید. لینکش رو قرار میدم. 
  http://www.khabaronline.ir/detail/558150/science/astronomy

  پاسخ:
  سلام بر شما

  بله در سایت ها و پیج های نجومی دیدم که این ادمین های اونها این تصویر رو قرار دادند و وقتی بهشون تذکر دادم که این تصویر زمین تخت و گنبد آسمان هست نه جهانی که خودشون تصور میکنند من رو بلاک کردند :))
  سلام خدمت مدیر محترم سایت
  چند وقت پیش نگاهم به اسامی فیلمهای هالیوودی بود که به فیلمی باسم Hell or high water برخورد کردم. 
  در بازی هایی همچون Anthem که جدیداً اومده این جمله تکرار میشه.
  مبنای این جمله از زمین تخت گرفته شده. HELL یا جهنم منظور زیر زمین و تمدنی باسم آگارتا است که در باور مصریان و یونانیان بوده. یونانیان خدای زیر زمین یا جهنم رو هیدیس صدا میزدند. در یکی از کارتون های دی سی سوپرمن و دارو دستش به این سرزمین می‌روند و به تمدن زیر زمینی برخورد میکنند. فیلم واندروومن برگرفته از همین تمدن زیر زمینی است.
  معنی High water یعنی آبهای بالای گنبد و محل قرار گیری بهشت موعود است. برای همین با این شکل گفته میشود Hell or high water. جهنم یا بهشت؟
  در کارتونی مثل نینجا های لاک پشت میبینیم که این خزندگان به رهبری موش از زیر زمین برای نجات بشریت می آیند. موش نماده یهود است که در این کارتون شبیه حضرت موسی عصا بدست درآوردند.
  نکته ی بعدی درباره سه تا فیلم درباره خدایان است که هرسه به زمین تخت اشاره میکند. Clash of titans, Gods of Egypt, Immortals
  پاسخ:
  سلام
  بسیار جالب بود به این نکات دقت نکرده بودم
  با سلام. یه سوالی ازتون داشتم.
  شما گفتین که ما ماه رو بخاطر خطای دید، اکثر شب ها کامل نمی بینیم. به مثال جالبی هم اشاره کردید و اون هم یک عکس بود که چندتا چراغ گرد روی سقف رو نشون میداد که هر چقدر دورتر می شدیم بیشتر هلالی شکل به نظر می اومد.
  و حالا سوال من:
  چرا این اتفاق برای خورشید نمی افته؟ مگه خورشید از نظر شما دیسک نیست؟ پس چرا وقتی هم که دور میشه اون رو به صورت کامل گرد می بینیم؟
  پاسخ:
  سلام
  شما در این مورد اشتباه برداشت کردید. ما گفتیم ماه مراحل هلالی رو خودش طی میکنه و ربطی به نوع دید ما نداره. تنها چیزی که در مورد ماه بستگی به نوع دید ماه داره، این هست که اگه از دو نقطه مختلف بر روی زمین به ماه نگاه کنید(مثلا آمریکا شمالی و جنوبی) هردو ناظر در این دو نقطه ماه رو به شکل متفاوتی میبینند.
  درباره اینکه چرا گرد میبینیم میتونید به لینک زیر مراجعه کنید

  سلام،مکانیزم اندازه گیری ها در زمین تخت چیه؟؟؟فاصله ی خورشید و ماه مثلا،جنس گنبد چیه رو چطور فهمیدن؟َضخامتش چقدره رو چطور؟ضخامت خود زمین چی؟روی گنبد آب وجود داره بر چه اساس اینو میگن؟اون وقت آب تا کجا ادامه داره؟کهکشان های دیگه وجود ندارن؟کل جهان همین گنبد و زمین هست و ماه و خورشید که داخلش قرار دارن؟بعد از گنبد چیه؟آب تا کجا؟؟؟اینا فقط حدسیات هست یا محاسبه و اثبات شده؟مثلا اون پست که کوه ها باید پشت انحنا قرار بگیرن بهر حال با محاسبه صحبت کرده ولی اینا چی؟؟؟
  پاسخ:
  سلام
  پاسخ تمامی اینهارو میتونید در مقاله کامل پیدا کنید
  در کانال ما سرچ کنید مقاله کامل زمین تخت لینکش رو پیدا میکنید
  سلام چرا این قضیه رو به استاد راعفی پور نمیگید اگه میخواید افشاگری کنید یه سخنرانی میزاره طرفداراشم زیادن باور کنید اگه اون بگه عین بمب میترکه باهاش تماس بگیرید خوراکش این چیزاس
  پاسخ:
  سلام
  به ایشون گفته شد و باهاشون تماس گرفته شد اما گفتند که فقط از نظر علمی بررسی کنید نه از نظر دینی.
  یعنی نه مخالف بودند نه موافق نظر بی طرف داشتند و درکل منظورشون این بود که کاری به تخت یا کرویت زمین ندارند.
  (البته بنده با ایشون صحبت نکردم)
 • محمدی مهرام
 • سلام .ببخشید این را میگم .
  هرجا صحبت تخت بودن را میکنیم .
  دوستان میخندن میگن دیوانه شدی .البته 
  من مدتیه دارم این کانالو دنبال میکنم .حتی 
  فیلم کاپری کورن یک را هم قبلا دیدم .و 
  حرفتان را دارم میپذیرم .
  پاسخ:
  سلام
  در گذشته هم به کسی میگفتند در آینده وسیله ای برای پرواز در آسمان میاد میخندید و تمسخر میکرد.
  حرف و تمسخر اونهارو جدی نگیرید.
  خودتون واقعیات رو کشف کنید
  موفق باشید
  واقعا عجیبه استاد راعفی پور چرا بی طرفه؟مگه بهشون توضیح ندادین دست فراماسونا تو کاره ؟ایشون این اواخر عوض شدن شاید به دلیل توهینای زیادیه بهش میکنن نمیخوان بگن ولی این قضیه تخت بودن خیلی مهمه باید بگن به همه خیلی هم به دین مربوطه بنظرتون استاد عباسی قبول میکنن؟ ایشون این روزا خیلی پرکارن اگه شد بهش بگین 
  پاسخ:
  سلام
  نمیدونم چرا اما این مورد رو حتما پیگیری میکنیم
  سلام خدمت مدیر محترم سایت
  در اول فیلم دیزنی قلعه ای نشون میده که یک خط به همراه ستاره بالای سره قلعه قرار دارد.
  حالا معنی این قلعه منظور ملک سلیمان نبی یا محل زندگی ابلیس رجیم است بماند ولی منظور از این تصویر گنبد آسمان است. 
  پاسخ:
  سلام
  بله شاید اینطور باشه
  باید مطالعات بیشتری در این باره صورت بگیره
  شرمنده فکر کنم عکس والت دیزنی رو لینکشو نفرستادم که اشاره مستقیم به گنبد آسمان دارد.
  http://img.youtube.com/vi/SPd6Lpo8IY0/sddefault.jpg

  در رابطه با آقای رائفی پور ایشون انسان با تقوا و درستکاری هست ولی چون زیاد بهش حمله میکنن یخورده میترسه از بیان بعضی مسائل.
  ایمیلش ostad@masaf.ir هست من باهاشون صحبت کردم خیلی از دست من عصبانی شدند گفتند استاد در حوزه جنگ نرم فعال هست و وقت اینکارو نداره!!
  منم گفتم خب قضیه زمین تخت همون جنگ نرمه دیگه ما داریم علناً با نماد علم شیاطین که زمین کروی هست مقابله میکنیم. ولی بمن میگفتند که داری از طریق آیات و احادیث اینو اثبات میکنی لینک سایت شما که علمی اثبات کردید رو فرستادم جواب سربالا میداد. آقای رائفی در یکی از سخنرانی هاش موضوع سفر به ماه رو مطرح کرد و میگفت دروغ است اما به اشتباه میگفت در نهج البداغه کرویت زمین اثبات شده. ایشون بخاطره طرح مسائلی همچون فراماسون بهش خیلی حمله کردند بعیده اون حالت انقلابی گذشترو داشته باشه و دیگه سخنرانی هاش فقط در حوزه مهدویت است.

  پاسخ:
  متشکرم
  ایشون درگیر خیلی مسائل دیگه هستند البته شاید در آینده به زمین تخت بپردازند
  باسلام.
  سوالی داشتم خدمتتون،اونم اینه که شما ادعا دارید هیچ آزمایشی تا به حال ثابت نکرده که جاذبه وجود داره و همه جا اون رو یه فرضیه اثبات نشده میدونید.
  میخواستم بدونم اگه جاذبه وجود نداره پس آزمایش کاوندیش رو چطور میتونید توجیه کنید؟
  تو مقالات قبلیتون اشاره کردید که هیچ کس تو طول تاریخ موفق به تکرار آزمایش کاوندیش نشده در صورتی که تقریبا تو هر فاروم یا ویدئویی که به کاوندیش نقد وارد کردند موافقین جاذبه رفرنس دادن که این آزمایش تکرار پذیر بوده و حتی تو دبیرستان های آمریکا هم تمامی اون ها این آزمایش رو تکرار کردند.
  منتظر پاسخ شما خواهم بود.
  موفق و پیروز باشید.
  پاسخ:
  سلام
  آزمایش کاوندیش تکرار نشد(نمیدونم امروزه تکرار کردند یا خیر) اما میدونم که در طول تاریخ تکرار نشد.

  در حدود یک قرن پس از انتشار فرضیه گرانش توسط نیوتون یک تلاش برای اثبات حرف های او انجام شد. در 1797 هنری کاوندیش، دانشمند و فریماسون انگلیسی، نوه ثروتمند دوک دوانژر یک آزمایش طراحی کرد که ادعا کرده بود بطور موفقیت آمیزی ثابت میکند گرانش وجود دارد. او ادعا کرد ثابت گرانشی را اندازه گیری کرده و اعداد و ارقامی نیز برای جرم دقیق زمین،خورشید،ماه و سیارات ارائه داد و حال سوال اینجاست که کاوندیش چگونه به این جهش علمی در فرضیه خورشید مرکزی شبه علم رسید؟

  او دو توپ سربی را در انتهای مخالف یک ترازوی پیچشی معین کرد و سپس آن ها را از سقف اتاقک خود آویزان کرد. توپ های کوچک در نزدیکی توپ های بزرگ آویزان بودند و هر حرکتی به سوی یک دیگر نشان از تاثیرات گرانش میداد.

  این آزمایش مورد نقد بسیاری قرار گرفت زیرا هیچ گاه در طول این چند قرن مانند آن انجام نشد. در این آزمایش گاهی ترازوی پیچشی به سمت توپ ها میچرخید و گاهی از آن ها دور میشد و البته توپ ها همیشه یکدیگر را جذب نمی کردند.

  از آنجا که محاسبه نیروی گرانش او 10^39 ضعیف تر نسبت به نیروی الکترومغناطیس بود، هیچ کنترلی برای آزمایش وجود نداشت که قابل محاسبه باشد و هیچ راهی برای تشخیص تفاوت بین نیروی گرانشی از نیروی شناخته شده و قوی تر الکترومغناطیسی نبود.


  به عبارت دیگر، توپ ها به سادگی میتوانستند توسط الکتریسیته ساکن جذب یک دیگر شوند،نیروی شناخته شده ای که در همه چیز وجود دارد و هزاران بار قوی تر از گرانش است و در یک آزمایش غیر قابل کنترل است.

  با اینکه هیچکس نتوانست آزمایش کاوندیش را برای بار دیگر انجام دهد اما از آن به عنوان یک آزمایش موفق در تاریخ یاد می کنند و در کتب علمی امروز به عنوان یک دلیل درست برای نیروی فرضی گرانش از آن یاد میشود. اما این آزمایش نتوانست چیزی را به اثبات برساند   من یک روز وقت گذاشتم و کل مطالعاتی که درسایت قرار داده بودید رو خوندم،به نظرم قابل قبول میاد،،برای من که اولین بار بود به این موضوع بر میخوردم خیلی دو‌ر از ذهن نبود.و یک تحقیقی هم کردم که تو خود آمریکا هم کروی بودن زمین مخالفان زیادی داره.پس دوستان موضوع رو شخصی نکنید و به مدیر سایت نپرید.
  پاسخ:
  سلام
  به تحقیقات خودتون ادامه بدید
  موفق باشید
  وقتی که سوار قطار یا هواپیما یا حتی اتومبیل هستیم، و با سرعت زیاد در حرکتیم اگه بپریم بالا باز همونجای قبلی میفتیم. در حالی که هواپیما با سرعت صدها کیلومتر در حرکته. اینو چی میگی؟
  پاسخ:
  اولا شما ((داخل)) هواپیما و ماشین هستید درحالی که شما بر روی سطح زمین هستید! اگه داخل زمین(زیر زمین) بودید این مثال درست بود. مثال شما درصورتی درسته که بر روی سقف ماشین باشید! چرا حرکت با موتور رو مثال نمیزنید؟ درضمن سرعت ماشین تنها در یک جهته اما زمین چندین حرکت داره! تمامی این حرکات رو به ماشین اعمال کنید! ببینید بازهم میتونید حرکت رو احساس نکنید؟ 
  باسلام
  با توجه به نظریات شما ،پیشگویی دانشمندان مبنی بر زمان انجام کسوف و خسوف بر اساس چه اطلاعاتی صورت میگیره،شما تمام اطلاعات و محاسبات علم نجوم رو منکر شدید و قوانین نجومو نقض کردید .
  پاسخ:
  سلام
  مردم فکر میکنند پیش بینی کسوف و خسوف با دقت بسیار بالا توسط علم مدرن یکی از دلایلی است که ثابت میکند مدل خورشید مرکزی درست است. اما حقیقت این است که در هزاران سال قبل حتی قبل از سو سو زدن مدل خورشید مرکزی در ذهن کوپرنیک، تمدن های باستانی در سراسر جهان قادر بودند کسوف و خسوف را بصورت دقیقی پیش بینی کنند با اینکه آن ها به زمین مسطح و ثابت معتقد بودند اما محاسباتشان بصورت دقیق بود. بطلمیوس در یک قرن پس از میلاد مسیح توانست گرفتگی هارا برای 6 سال پیش بینی کند! با اینکه او متعقد به زمین مرکزی و ثابت بود اما توانست این پیش بینی را با دقت بالایی درست مانند پیش بینی های علم مدرن انجام دهد.
  در 600 قبل از میلاد، تالس نیز توانست یک گرفتگی را پیش بینی کند. گرفتگی ها به طور منظم در چرخه 18 ساله رخ میدهند، بنابراین صرف نظر از مدل زمین مرکزی،زمین مسطح،خورشید مرکزی و زمین کروی، گرفتگی ها میتوانند به صورت دقیق و مستقل از عوامل موجود محاسبه و پیش بینی شوند.
  سلام
  من دلایلتون برای دروغ دولت ها درباره کروی بودن زمین رو خوندم ولی قانع نشدم!
  این همه وقت و انرژی و هزینه نمیتونه دلیلش انقدر ساده باشه...
  پاسخ:
  سلام
  پس بیشتر دربارش تحقیق کنید
  موفق باشید
  ُسلام. امروز کره شمالی تونست موشکی بسازه که با برد 1000 کیلومتر می تونه قسمت هایی از خاک آمریکا رو هدف قرار بده.
  همین یک خبر کافیه تا شما رو قانع کنه سایت مسخره تون رو جمع کنید.

  پاسخ:
  سلام
  موشک ها بر اساس یک زمین تخت و ثابت کار میکنند
  موفق باشید
  تمام چیز هایی که باعث میشه ما اعتقاد داشته باشیم زمین کرویه بسته به گرانش داره بسته اینکه چرا نیروی گرانش هست داره که هنوز علم فیزیک نتوانسته اثبات کنه که چرا نیرو وارد میشه ولی اگه اثبات کنه اون موقع شما با تمام مزخرفاتتان به زباله دان تاریخ میرین.
  پاسخ:
  بله اینکه واضحه. شما و امثال شما کروی گرایان برای هرچیزی که در مدل کروی پاسخی نداشته باشید به گرانش متوسل میشید. اگر اثبات کنه؟ هروقت اثبات شد تشریف بیارید :)
  با سلام.
  در دنیایی که ما زندگی میکنیم ریایات حرف اول رو میزنه و هر نظریه یا فرضیه ای اونم در رشته ی فیزیک و نجوم اگه تئوری باشه هیچ حرفی برای گفتن نداره.چرا هیچ فرمولی ندارید.و چرا غیاث الدین جمشید کاشانی بیرونی راضی خیام و همه و همه کرویت زمین رو قبول دارن و اثبات کردند.میخواستم بدونم شما چیزی از کوانتوم میدونید؟
  گفته هاتون پایه و اساس علمی ندارن.منظورم علم غربی نیست.خدارو شکر دانشمندان خودمون به اندازه کافی فرمول ریاضی برای اثبات نظریه تون دارن.لطفا اثباتش کنید.
  پاسخ:
  سلام
  اثبات های مختلفی برای زمین تخت هست:

  http://flatearthfarsi.blog.ir/1396/02/05/100-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%DA%86%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

  http://www.aparat.com/v/ADna1

  http://www.aparat.com/v/bB2nj

  http://www.aparat.com/v/6GPUi

  http://www.aparat.com/v/nTuRK

  ابوریحان بیرونی در کتاب التفهیم به مرکز بودن زمین اشاره کرده آیا شما قبول میکنید که تمامی اجرام آسمانی به دور زمین درحال چرخش هستند و زمین ثابت هست؟ قبول میکنید آسمان یک جسم شیشه ای و کریستالی هست که ستارگان به اون متصل شدند و به دور زمین درحال حرکت هستند؟ اینها گفته ابوریحان بیرونی در کتاب مشهورش هست. پس اگر دانشمندان ایرانی و مسلمان رو قبول دارید باید این موارد هم قبول داشته باشید. حتی ماکس پلانک و دیگر فیزیکدانان مشهور هم ادعای فهمیدن کوانتوم رو ندارند.
  وجود شهاب سنگ رو چطور توجیح می کنید .
  پاسخ:
  سلام
  بخونید:http://yon.ir/zIWU4
  سلام خسته نباشید 
  میشه کل سایت و مقالاتش رو پی دی اف کنید هم تکی و هم کلی تا بشه چاپ کرد کلش رو میگم .
  در ضمن چرا کبمیاگرانی مثل جابربن حیان شاگرد امام صادق (ع) سرب رو متعلق به زحل میدونستند و آهن رو مریخ و مس رو زهره و طلا رو شمس و نقره رو ماه و جالبه مدعی بودند که این فلزها بنا به این دانش قابلیت تبدیل به طلا رو داشتند ?! و بسیاری از علمای ما کیمیا بلد بودند بر اساس همین دانش ، نظیر علامه میرجهانی از معاصرین که میخواست به علامه طهرانی یاد بده ایشون نپذیرفت و حتی ساواک دنبال فرزند میرجهانی بود !! 
  اینا همه جای سوال داره اگر اونچه ناسا میگه درسته این علوم غلط هست ! 
  میدونم خیلی ها علوم غریبه دوست دارند حتی در علوم غریبه هم طلسم هر کوکب باید روی فلز اون حکاکی بشه و عمل کنه و واقعا هم عمل میکنه ?! و این جالبه ! 
  پذیرفتن حرف ناسا یعنی نفی تمام دانش پیشینیان ! 


  پاسخ:
  سلام

  http://yon.ir/zIWU4


  بعد یک مطلب دیگه هم هست تو نجوم احکامی زهره سرد و تر هست و آبی تمام الهه های زهره مونث و آبی مثل ایسیس و آناهیتا و ایشتار و ونوس و آفریدوت چطور ممکنه ? طبق نظر دانشمندای معاصر که زهره داره از گرما میسوزه ?! 
  این صحبت من با اونایی هست که زمین رو کروی میدونن بعد به اسطوره و خدایان و نجوم احکامی باور دارند ?! 
  خواهشا این رو تو یه پستتون بنویسید  
  چون دوستداران علوم غریبه باید تکلیف خودشون رو روشن کنند ?!  
  چرا بخار پشت هواپیما به صورت کروی است با اینکه هواپیما هموار سطحش را بازمین در یک اندازه نگه می دارد 
  پاسخ:
  سلام چه کسی چنین چیزی رو گفته؟

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی